recode 3.4.2 - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option)
    any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software Foundation,
    Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
nl: Dit programma is vrije software; het mag gedistribueerd en/of
    veranderd worden onder de voorwaarden van de GNU General Public
    License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; versie 2,
    of (als je daar voor kiest) enig latere versie.
    
    Dit programma is gedistribueerd in de hoop dat het bruikbaar is, maar
    ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de geompliceerde garantie van
    MERCHANTABILITY of GESCHIKTHEID VOOR EEN SPECIFIEK GEBRUIKSDOEL.  Zie
    de GNU General Public License voor verdere details.
    
    Samen met dit programma heb je een copie ontvangen van de GNU General
    Public License; zo niet, schrijf dan naar de Free Software Foundation,
    Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: Try `%s %s' for more information.
nl: Probeer `%s %s' voor meer informatie.

en:   -p, --sequence=pipe     use pipe machinery for sequencing passes
nl:   -p, --sequence=pipe     gebruik pipe machinery for sequencing passes (FIXME)

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
nl: Dit is vrije programmatuur; zie de broncode voor kopieer condities.
    Er is GEEN garantie; zelfs niet voor VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID
    VOOR EEN BEPAALDE TOEPASSING.

en: Recoding %s...
nl: Omzetten %s...

en:  done
nl:  klaar

en: Charset %s already exists and is not %s
nl: Karakterset %s bestaat reeds en is niet %s

en: Codes %3d and %3d both recode to %3d
nl: Code %3d en %3d beide omgezet naar %3d

en: No character recodes to %3d
nl: Geen karakter omzetting naar %3d

en: Cannot invert given one-to-one table
nl: Kan een-op-een tabel niet inverteren

en: Following diagnostics for `%s' to `%s'
nl: Volg diagnostiek (FIXME) van `%s' naar `%s'

en: Cannot complete table from set of known pairs
nl: Kan tabel niet compleet maken uit set van bekende paren

en: Identity recoding, not worth a table
nl: Codering is identiek, geen tabel waardig

en: Recoding is too complex for a mere table
nl: Omzetting is te complex voor een mere tabel (FIXME)

en: %sfor sequence %s.%s
nl: %svoor reeks %s.%s

en: No table to print
nl: Geen tabel om te tonen

en: reversible
nl: omkeerbaar

en: *Unachievable*
nl: *Onmogelijk*

en: *mere copy*
nl: *gewone kopie*

en: Child process wait status is 0x%0.2x
nl: Wacht status proces kind is 0x%0.2x
